Frank van Berkel

is

muzikant

,

componist

en organisator te Rotterdam. Hij

componeert

en speelt muziek voor

theater

-,

dans

-, en

film

voorstellingen.

Rotterdam

, Spoorsingel, Matlingeweg

Contrabas

,

basgitaar

, piano, klassiek gitaar, elektrische gitaar,

bas

,

bass

, double bass, upright bass, staande bas, akoestische bas, acoustic bass,muziek, compositie, gecomponeerde muziek, jazz, geïmproviseerde muziek, improvisatie, pop,

popmuziek

, rock, rockmuziek, volksmuziek, experimentele muziek,

muziektheater

, theater, dans, film, stille film, zwijgende film, live muziek, stomme film, band, groep, orkest, arrangementen, productie, regie, concert, theatervoorstelling, dansvoorstelling, project, uitvoering, tangomuziek, muziekcompositie, animatie film, theatergroep, muziekproductie, projectleiding, productieleiding, muziekprogrammeur en, muziekproducent, locatietheater locatietheatervoorstelling, nieuwjaarsconcert, adviescommissie, muzieksubsidiies Streekmuziekschool Rheden, Rotterdams

Conservatorium

,

lichte

muziek , Hans Krul, Wim Essed, Gerrit van Dijk en Henk Haverhoek, Ernst Glerum Morgen gaat het Beter, Elsinc., Arie de Mol, Nico Nijholt, Jeffry Bruinsma , Olaf Malmberg, Gusta Geleijnse, Joep van der Geest , Let’s Dance, Onafhankelijk Toneel, Ton Lutgerink, Els van der Jagt Loes Luca, Fred van der Hilst, Ferdie Jansen, Dora Dolz, Juan Carlos Tajes , Michiel van Dijk, Louis Lanzing , De Trojaansen, Euripides, Mirjam Koen, Ria Eimers , winnaar Theo d’ Or, Marlies Heuer, Joke Tjalsma, Tjitske Reidinga , Lowlands 2001: Menschen am Sonntag, Arthur Sauer, Joop van Brakel , Michiel Scheen , De Magie van het Kwaad, Frances Sanders, Fons Merkies, Ricky Koole, Bodill de la Parra, Margot Ros StichtingTheater Het Amsterdamse Bos, Berkelband, Zaal 100, Calypso Rotterdam, Alan Purves, Klaas Hekman, Ray van Santen, Pieter-Jan Cramer van de Boogaart, Robert van der Tol, Desi , winnaar publieksprijs IDFA en winnaar gouden kalf, Maria Ramos, Pieter van Huystee Films, Alliage orkest , Stichting Loop Alive en Filmmuseum Amsterdam, Wheels of Retail, Hans Dulfer, Mieke Stemerdink. Astrid Seriese , Bite The Gnatze, Paul Pallessen, ‘Trois jours de musiques Grand Theatre Groningen , Fäden: String’m up festival, Gerard van Dongen, Dodorama, Muziekcoaching On/Off, Rotterdamse Schouwburg, Loop Alive, Lantaren/Venster, Cas de Marez, Arend Niks De Man met de Camera, Prinses Revue, Keimpe de Jong, Rien Kroon, Prinses Theater Nighttown, Jazz Fietstour Groningen, BIM-huis A’dam, VPRO radio 4, Ab Baars.Triklinion, Hans van der Meer, Elektra en Orestes, Erik-Ward Geerlings, Wiek Heijmans, Sam Bogaarts, Annelies van der Bie, Michel van Dousselaere FACT, Kleg, The Rosebuds, Rough Cast, Piet Hoeksma, Il Gran Teatro Amaro, internationaal akoestisch gezelschap tournees Europa, festivals Bardentreffen Nürnberg, Passage du Nordwest Parijs, Teatro Colloseo Rome, Nits de Música Barcelona, Tiloz Boedapest, Rote Fabrik Zürich, Dissidenten, Roberta Possamai, François Cambuzat, Frank van der Weij , The Realmen, Uncle Shy and the Fussband, Lisa Lee and the Laymen of Love, De Roze Balletten, Ernst Glerum, Wibert de Joode , Terug naar Oegstgeest , Loos , Rainer Hensel, Secret Wedding , Alejandro Agresti, Paul van Brugge, winnaar Gouden Kalf, Wings of Fame , Sumbur, Han Buhrs, Dirk Bruinsma, radio 3 en 4 , The Fish Hospital, Beatrice van der Poel, popmuziek, Noorderslag Groningen, Totalitní Zóna Praag, BID Berlijn, South by Southwest Austin Texas USA, New Music Seminar New York USA , MTV Londen, VARA, KRO, AVRO, VOO , The Schismatics, Yvonne Kroese, Rutger van Otterloo, Maartje ten Hoorn, Jodi Gilbert, Sean Bergain, vocale en instrumentale muziek, Jazzfestival Rive de Gier Frankrijk, Festival Internationale des Musiques Innovatrices, St. Etienne, GRIM festival Marseille , VPRO, VARA, NOS en NDR Hamburg, We’re so Titanical, Stichting Tobs., Speaking Terms, choreografie: Guido Severin, Henk van der Meulen, Stichting Dansproduktie , Sumbur 10, Ernst Reijsiger, Alex Kolkowski , Quartetto, Ping Chong, De Salon , F’act , Michael Mathews, Arthur Rosenfeld, Beppie Blankert, Nicolaes Pap, Mondriaan kwartet, Vocem , Adhoc formatie rond klarinetist John Carter, Wolter Wierbos, Michael Vather, Peter van Bergen en Mariette Rouppe van der Voort , Heineken Jazz Festival Rotterdam, Zampano, Nagasaki Holland Village, Japan en NOS TV 3 , Nine Tobs, Remotobs en Hubbub Wazz, Tegentonen,Musique Actione Internationale Nancy, Zürich Jazzfestival, BIM-huis on tour , MIMI St. Remy de Provence , Remo Tobs, Angst en Lunatic Loos Buurmans Gras, Sanne van der Put, Theater a/h Spui, ClearCurves, Marit Shalem, Blue Ice & Happy Sushi, Rotterdamse Kunststichting, Rotterdams Fabrikaat Bigband. Parkers Paradox , Multimedia , Leugens, Roel Twijnstra, Lenno Verhoog , Marit Shalem, Het Waterhuis , Leader NPS, Gewest, Braincare , Modeshow Pure & Collection Turnover , Het Sensorium, Shaken, not stirred, CaDance festival , Eduard van Regteren Altena, Korzo, Zout , Eva Krammer , Uli Neumann, Veem theater, Wouter Steenbergen, Lemuria 2020 , Pasta-B DVD, CD, vinyl en tape releases, Niki Romijn, Beelden in Vervoering/Captured Images , Erik Vloeimans , imaginations, Piazza Orphelins, Rec Rec Music , Step into another World, Vazen vol , Vases full, amf Brennessel, Organic Tapes , Silenz Records , CDDL, compilatie, Rietveld accedemie, Blue Funk, Sick Bay Rongelab Soundtrack, Torso MIMI ‘86,Oblique Musique , Gruffy Splurge, Eksakt , Gimme Printemps Video clips, Mr. Van Meter , Crazy Eddy's X-mas Sale Muziekjury, Elly Ameling Muziekprijs, Prins Bernhard Cultuurfonds, Prins Alexanderfestival Tempo Team Havenpop Award Kunstbende regio Zuid Holland Gala van het jaar, Meer doen met Kunstbende Rotterdam e.o., Stichting Actuele Muziek Rotterdam, RMP, Rotterdams Muzikanten Platform Pens Sassenheim, Judith de Rijke, Kunstgebouw, Jaques Commandeur Dichte®n bij het Landschap Voorne-Putten-Rozenburg Cultuurregio Zuid-Holland , Mandelbrot, Tiengemeten, B-produkties, Rotterdam wenst de wereld toe, Jongerencultuur College The Youth Booth, Uit de School Geklapt’ een project rond Cultuur en School; ministerie van OC en W, Vredenburg Utrecht, Electronicaweekend, Zaal de Unie. Dziga Vertov, Dag van de Lezer Centrale Bibliotheek De VoorUITblik HAL Paul de Leeuw , Neon TV VVV Jazz in Popular Openingsdebat Maastheater, Jules Deelder, Mobile Arts. Oudjaarsfeest, Wilfried de Jong Sounds of Surprise Frank van Berkel Stichting Loop Alive Matlingeweg 51 3044 EV Rotterdam The Netherlands tel.: 00 - 31 - (0)10 - 26 21 797 fax: 00 - 31 - (0)10 - 4650 622 mobile: 00 - 31 - (0)6 - 2239 58 43 e-mail: info@frankvanberkel.nl website: http://www.frankvanberkel.nl